پنج و چار ، اپلیکیشن اندرویدی جعبه ی لایتنر

در طول روز چند بار به گوشی خود مرجعه می کنید ؟ دوست داری هر بار که قفل گوشیت رو بازش می کنی تمام لغات ۵۰۴ رو مرور کنی و در ذهنت تثبت بشه ؟ پس برنامه پنج و چار رو یک بار هم که شده امتحان کن!

یکی از منابع درسی آزمون هایی مانند آیلتس و تافل و همچنین برای داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ، کتاب Essential Words 504   که در خود ضروری ترین لغات زبان انگلیسی را جای داده است .

با برنامه ی پنج و چهار تمام لغات کتاب ۵۰۴  را در کمترین زمان و با بیشترین بازده حفظ کنید .

اساس کار این برنامه بر پایه ی جعبه ی لایتنر می باشد و همانطور که می دانید جعبه ی لایتنر ، ماندگارترین روش تکرار را برای انتقال به حافظه ی بلند مدت می باشد .

همانند روش جعبه ی لایتنر شما فلش کارت های ۵۰۴ را مطالعه برنامه آن ها را در خانه ی اول قرار می دهد و روز بعد برای این که مطمئن شویم تمام لغات را یاد گرفته اید از شما ۳ نوع آزمون گرفته می شود ، اگر به سوال ها پاسخ صحیح دهید کلمات در خانه های لایتنر جابه جا می شوند و در غیراین صورت در همان خانه باقی می مانند تا شما به آنها پاسخ صحیح بدهید .

در آخر برای این که در طول روز لغات را فراموش نکنید با هر بار باز کردن قفل صفحه گوشی تان به شما یکی از لغات داخل جعبه ی لایتنر نمایش داده می شود .

ویژگی های برنامه

روش پیاده شده بر اساس جعبه ی لایتنر

دارای ۴۲ درس کتاب به همراه مثال و فونوتیک کلمات

دارای سیستم مرور کلمات در قفل صفحه ی گوشی

دارای ۳ آزمون برای مرور کلمات در جعبه ی لایتر

قابلیت اضافه کردن لغت به برنامه ( به جز کلمات ۵۰۴)

دارای رابط کاربری ساده و آسان

تصاویر برنامه جعبه ی لایتنر پنج و چار

دانلود از کافه بازار