قالب وردپرس
سورس بازی شطرنج برای اندروید
سورس بازی شطرنج برای اندروید

سورس بازی شطرنج برای اندروید

در این پست قصد دارم که سورس بازی شطرنج برای اندروید را برای شما دوستان به اشتراک بگذازم .

شطرنج یک بازی دو نفره است که بر روی صفحه شطرنج و با استفاده از مهره های شطرنج انجام می شود و هر یک از مهره های این بازی ( اسب ، فیل ، سرباز و… ) حرکت مخصوص خود را دارد و هدف از این بازی مات کردن حریف است . کلیه قوانین این بازی را می توانید در این پست بخوانید .

در سال ۱۹۵۰ اولین بازی شطرنج رایانه توسط آلن تورینگ انگلیسی نوشته شد اما برنامه ای بسیار ضعیفی بود اما نشون داد که با کامپیوتر هم می شه شطرنج بازی کرد در سال ۱۹۵۸ کامپیوتر ها توانستند برای اولین بار انسان را شکست بدهند . در سال ۱۹۷۰ اولین مسابقات قهرمانی سابقات قهرمانی بزرگ شطرنج رایانه به نام قهرمانی شطرنج رایانه آمریکای شمالی توسط انجمن ماشین‌های محاسب برگزار شد .

شاید براتون جالب باشه که به جز شطرنج معمولی ما انواع دیگه ای  از  خانواده شطرنج هم داریم از جمله می توان به شطرنج سرعتی (برق‌آسا یا بلیتس) و شطرنج سیامی (تبادل) اشاره‌نمود.

دوستان سورس این بازی ای که براتون گذاشتم با اندروید استادیو نوشته شده ، تمام حرکت های بازی در اون پیاده شده و یکی از کامل ترین بازی های شطرنج نوشده شده برای اندریوده و می تونید از سورس اون استفاده کنید و طریقه نوشتن بازی شطرنج را یاد بگیرید یا اونو ویرایشش کنید و بازی خودتون رو در بازار منتشر کنید و امید وارم که این سورس مورد استفاده شما دوستان قرار بگیره

سورس بازی شطرنج برای اندروید

لینک گوگل پلی

لینک دانلود

قالب وردپرس