قالب وردپرس
اجرای واتس اپ در کامپیوتر

اجرای واتس اپ در کامپیوتر

اجرای واتس اپ در کامپیوتر

امروزه  همه با برنامه های چت و ارتباطی تلفن های همراه تقریباً آشنایی دارند . برنامه واتس آپ یک برنامه ارتباطی و چت می باشد که برای گوشی های هوشمند ( با سیستم عامل های اندروید ، ios  ، ویندوز فون و…)  ساخته شده و هیچ نرم افزار اصلی برای کامپیوتر ها ساخته نشده است . ما قصد داریم تا شما را با روش های اجرای واتس اپ برروی کامپیوتر های شخصی آشنا کنیم ، با ما همراه باشید .

۱- با استفاده از سایت اصلی واتس آپ

با استفاده از این روش شما بدون هیچ نرم افزار خاصی می توانید به محیط واتس اپ خود دسترسی داشته باشید و استفاده کنید . در این روش  حتما باید در گوشی خود واتس را نصب کرده باشید و حتما به اینترنت متصل باشد . این روش برای کسانی  که می خواهند با کیبورد کامپیوتر چت کنند مناسب است .

برای شروع به این سایت رفته و به شما یک   QR Code نمایش می دهد .

واتس اپ آنلاین (2)

 

کافی است در  واتس اپ گوشی خود در منوی تنظیمات گزینه ی WhatsApp Web را بزنید تا شروع به اسکن QR Code کند.  سپس واتس اپ کامپیوتر شما فعال می شود و می توانید شروع به استفاده از آن نمایید .

 

واتس-اپ-آنلاین-111

 

۲- با استفاده از افزونه ی فایرفاکس

اجرای واتس اپ در کامپیوتر

اجرای واتس اپ در کامپیوتر

این افزونه همانند روش اول می باشد و با نصب این افزونه یک صفحه ی پاپ اپ به شما نمایش می دهد که خیلی سریع می توانید به محیط واتس اپ خود دسترسی داشته باشید .

دانلود افزونه

۳- با استفاده از نرم افزار های شبیه ساز اندروید

با استفاده از نصب نرم افزارهای شبیه ساز اندروید مانند windroy , bluestaks , andy  می توانید سیستم عامل اندروید را به صورت کامل در ویندوز خود اجرا کنید و اقدام به نصب نرم افزار واتس اپ بر روی آن کنید . این روش به صورت کامل می توانید به محیط واتس اپ خود دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید .

قالب وردپرس