قالب وردپرس
آموزش ساخت ویروس با java قسمت سوم - پر  کردن حجم درایوها
آموزش ساخت ویروس با جاوا

آموزش ساخت ویروس با java قسمت سوم – پر کردن حجم درایوها

در پیروی مثال های قبلی در این پست آموزش ساخت ویروس با java  رو ادامه می دم . در این پست به سراغ نوشتن ویروسی رفتم که دنیای نرم افزار زیاد از این ویروس ها دیدیم . با اجرای این ویروس روی سیستم ، سرعت سیستم به شدت کاهش پیدا می کنه (چون هارد با تمام توان داره کار میکنه) و علاوه بر اون شما می تونید که حجم درایوهای سیستم قربانی را پر کنید .

آموزش ساخت ویروس با java

سطح : متوسط
مدت مطالعه: ۱۰ دقیقه

پیشنیاز : آشنایی کمی با مبحث فایل

 

کاری که ما می خواهیم انجام بدیم اینه که یک فایل در سیستم بسازیم و بعد اون فایل رو با فضای بیهوده پر کنیم  . در این مثال من از کلاس FileWriter استفاده کردم . از این کلاس برای نوشتن کاراکتر ها بر روی فایل استفاده میشه . خوب برای شروع کار ابتدا یک شی از این کلاس می سازیم و در متد سازنده آن آدرس فایلی که میخوایم روی سیستم بسازیم رو وارد می کنیم  :

   FileWriter f=new FileWriter("C:\\WINDOWS\\Virus.dll",true);

پارامتر دوم اگر true ، عملیات نوشتن بر روی فایل از انتهای فایل شروع میشود ( یعنی اینکه اگه فایل از قبل روی سیستم وجود داشت ، برای نوشتن روی فایل اون رو پاک نمیکنه و از اول نمی نویسه بلکه از ادامه فایل شروع به نوشتن می کنه ) .

با استفاده از متد write این کلاس می توانیم بر روی فایل شروع به نوشتن کنیم :

   f.write(“Welcome to macnet”);

ولی این کار فقط یک بار انجام می شود و تمام می شود پس برای درست کار کردن ویروس ، عملیات نوشتن روی فایل رو داخل یک حلقه ی بینهایت قرار می دهیم . پس کد نهایی به شکل زیر خواهد بود :

با اجرای برنامه ی بالا ، تمام منابع هارد سیستم شروع به کار کردن می کنه و در نتیجه سیستم کند میشه

آموزش ساخت ویروس با java

و بعد از اینکه این ویروس بسته بشه ، هارد سیستم  شروع به پر شدن می شه .

آموزش ساخت ویروس با java

 

 

قالب وردپرس