قالب وردپرس
آموزش ساخت ویروس با جاوا ( شوخی بامزه برای سرکار گذاشتن دوستان)
آموزش ساخت ویروس با جاوا

آموزش ساخت ویروس با جاوا ( شوخی بامزه برای سرکار گذاشتن دوستان)

آموزش ساخت ویروس با جاوا

در این پست قصد دارم تا آموزش ساخت ویروس با جاوا رو شروع کنم و به شما طریقه ی نوشتن ویروسی رو آموزش بدم که با نصب اون روی سیستم دوستانتان اون ها رو کمی سرکار بگذارید 🙂 .

کار این ویروس قفل کردن نشانگر موس قربانی در نقطه ای خاص از صفحه است . ( قربانی دیگه نمیتونه موس رو تکون بده ) و یا این که موس قربانی  را  در ۴ نقطه خاص به صورت مستطیلی جابه‎جا کنید. 🙂

در پکیج awt جاوا،کلاسی به نام Robot وجود داره که با اون میتونید شما موس رو جابه‎جا کنید ، کلیک کنید و یا دکمه ای خاص روی صفحه کلید رو فشار بدید. ( ان شاءا… خدا قسمت کنه آموزش های جالبی رو از این قسمت در آینده در سایت قرار خواهم داد)

برای شروع کار در متد main کلاس ،  ابتدا یک شی از کلاس Robot می سازیم و در try , catch قرار میدیم :

   try {
Robot r = new Robot();

     } catch (AWTException ex) {
}

کلاس Robot دارای متد های جالب فراوانی میباشد ولی برای این آموزش ما فقط به متدmouseMove احتیاج داریم . کار این متد اینه که با گرفتن دو مقدار (که مشخصات محل قرار گرفتن موس در صفحه است ) ، محل موس را عوص می کند :

            r.mouseMove(0, 0);

در مثال بالا موس را به بالای صفحه سمت چپ انتقال می دهد. شما می تونید که این جای دیگه ای از صفحه رو انتخاب کنید.

خوب ، تا اینجای کار ما موفق شدیم که محل نشانگر موس رو تغییر بدیم و اینکار فقط یک بار اتفاق می افته ، پس باید تمام این کد ها رو داخل یک حلقه‎ی بینهایت قرار بدیم . پس کد اصلی به شکل زیر خواهد بود:

خوب کار دیگه تمومه . با اجرای این کد در سیستمون  متوجه می شین که موس دیگه جابه‎جا نمیشه .

حالا بیان یه کم کارمون رو قشنگ تر کنیم . موس به صورت مستطیلی در صفحه جابه‎جا شه . دیگه قربانی دیونه می شه  🙂  .

برای اینکار از کد زیر استفاده کنید .

در کد بالا من از مبحث چند نخی استفاده کردم . ابتدا یک شی از کلاس Tread ایجاد کردم و در قسمت بدنه ی کلاس اون و در متد run کد های قبلی را وارد کردم . یعنی ابتدا نخ ایجاد شده را ۱ ثانیه sleep کردم و بعد محل موس را تغییر دادم و دوباره همینطور .

خوب حالا می تونید از برنامه خروجی بگیرین و در سیستم قربانیتون اجرا کنید و قربانی رو واردار کنید که سیستمش رو یکبار restart کنه :).

 

 

 

آموزش ساخت ویروس با java

سطح : متوسط

مدت آموزش : ۱۵ دقیقه

پیشنیاز: آشنایی کمی با مبحث چند نخی

 

 

 

قالب وردپرس