قالب وردپرس
آموزش تغییر پس زمینه‌ی صفحه‌ی ورود (Login) ویندوز 10

آموزش تغییر پس زمینه‌ی صفحه‌ی ورود (Login) ویندوز ۱۰

آموزش تغییر پس زمینه‌ی صفحه‌ی ورود (Login) ویندوز ۱۰

اگر شما هانند من علاقه به شخصی سازی رایانه ی خود دارید و دوست دارید که پس زمینه ی صفحه ی ورود به ویندوز ۱۰ خود را تغییر دهید با ما همراه باشید تا به شما این ترفند را آموزش دهم .
در حال حاضر، شما فقط پس‌زمینه‌ی Hero را در صفحه‌ی ورود (Login) میبینید و به نظر میرسد که راهی برای تغییر آن وجود نداشته باشد. حتی کلید ریجستری هم وجود ندارد که شما بتوانید تصویر زمینه را ویرایش کنید. اما یک نرم افزار وجود دارد که میتواند به شما کمک کند. نرم افزار “تغییر پس زمینه‌ی صفحه‌ی ورود (Login) در ویندوز ۱۰” به شما امکان تغییر آن را میدهد: این نرم افزار رایگان است و در ابتدا این هشدار را به شما میدهد که اگر هر گونه خطر احتمالی را میپذیرید، از آن استفاده کنید (و ما قبول میکنیم)
نرم افزار را از لینک زیر دانلود کرده و سپس نصب و اجرا کنید. میتوانید یک تصویر و یا فقط یک رنگ ثابت را به عنوان پس‌زمینه استفاده کنید. روی “انتخاب رنگ” کلیک کنید و رنگ دلخواه را انتخاب کنید. نرم افزار این امکان را به شما میدهد تا پس‌زمینه‌ی دلخواه خود را قبل از تایید نهایی ببینید. وقتی به تصویر دلخواه رسیدید، روی دکمه‌ی “تغییر بک‌گراند” کلیک کنید و منتظر بمانید تا نرم افزار آن را تایید کند .

مراحل کار :

۱- برنامه زیر را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید

۲ -برنامه رو با Run as administrator اجرا کنید
۳- برای گذاشتن عکس دکمه Browse رو زده و تصویر دلخواه رو انتخاب کنید .

۴- برای تغییر رنگ ( برای پس زمینه های ساده ) از جعبه انتخاب رنگ رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید .
۵- بعد از انتخاب تصویر دلخواه رو گزینه Apply Changes کلیک کنید تا تغییرات صورت گیرد .
۶- برای بازگشت به حالت اول دکمه ی Restore default را بزنید .

لینک دانلود

 

 

 

 

 

آموزش تغییر پس زمینه‌ی صفحه‌ی ورود (Login) ویندوز 10

قالب وردپرس