قالب وردپرس
آموزش ایجاد قفل کودک در اندروید

آموزش ایجاد قفل کودک در اندروید

مادران عزیز. با این قفل

کودکان خود را کنترل کنید!

فقل کودک با اندروید

 

امروزه تکنولوژی تاثیر زیادی بر زندگی و رفتار تمامی افراد جامعه در تمامی اقشار سنی گذاشته است و هر فرد به نحوی متفاوت از دستگاه های اندروید مانند گوشی ها و یا تبلت ها استفاده می کند. یکی از این تاثیرات خوب و مفید سرعت انتقال اطلاعات در بین افراد جامعه می باشد. اما در کنار این فواید، ضررهای بسیاری هم دارد. یکی از این مضرات که خانواده بیشتر با آن سروکار دارند، مصرف بسیار زیاد کودکانشان از تلفن های همراه و تبلت ها می باشد.

در این پست بنده قصد دارم که با آموزش ایجاد قفل کودک در اندروید، روش مناسبی را برای قفل کردن اندروید و کنترل کردن کودکان به شما عزیزان آموزش دهد. پس با ما همراه باشید.

به تازگی شرکت بزرگ سامسونگ با ارائه یک اپلیکیشن بسیار کاربردی این امکان را فراهم کرده تا خانواده های عزیز به جای تنبیه ها و سخت گیری ها بتوانند به راحتی میزان مصرف کودک خود از تلفن همراه را کنترل کنند و به نحوی گوشی اندروید خود را قفل کنند.

کودکان خود برای خود محدودیت قرار میدهند

و در قبال رعایت کردن آن جایزه دریافت می کنند!

در این برنامه کودکان برای خود تصمیم می گیرند که به طور مثال در این لحضه خاص از پاداش کمی که در برنامه بدست آوردند استفاده کنند و یا از این موقعیت خود بعد از بیشتر شدن پاداش استفاده کنند. تصمیم بر بیشتر انتظار کشیدن برای دریافت پاداش بیشتر از برنامه باعث می شود که فرزند عزیز شما بیشتر از قبل به انجام تکالیف علاقه نشان دهد به این امید که پاداش بزرگی انتظارش را می کشد!

فقل کودک در اندروید

دیگر جنبه ی مثبت این برنامه این است که برنامه به کودک روش مدیریت زمان را آموزش می دهد. ( همان چیزی که بعضی از ما بزرگترها از آن هیچ شناختی نداریم)

دانلود برنامه فقل کودک

نام این اپلیکیشن بسیار ساده و جذاب که برای قفل کردن گوشی اندروید شما در مقابل استفاده بیش از حد فرزندان به نحوی خاص طراحی شده است!Samsung Marshmallow می باشد.

در این برنامه بسیار زیبا، یک سری تنظیمات کاربردی برای خانواده ها قرار داده شده است. به طور مثال تنظیم میزان و مقدار جایزه برای کودک توسط والدین، خارج کردن برنامه ی مورد دخواه خود از دسترس کودکان و قرار دادن ساعت خواب برای آنها.

همچنین شما می توانید گزارش روزانه و هفتگی از عملکرد خود و کودک عزیزتان را از برنامه دریافت کنید.

 

این اپلیکیشن مخصوص گوشی های سامسونگ می باشد.

در این قسمت برخی از مدل های سامسونگ که این برنامه در آن اجرا می شود برای شما نام برده شده است.

Galaxy S8,S7,S7 edge,Galaxy Note4,Not5,GalaxyA5,A7,A8,J3 و….

شما می تونید به راحتی این اپلیکیشن را از لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود

منبع : phonearena

قالب وردپرس