قالب وردپرس
آموزش ابتدایی ساخت ویروس با جاوا (شوخی بامزه برای سرکار گذاشتن دوستان)
آموزش ساخت ویروس با جاوا

آموزش ابتدایی ساخت ویروس با جاوا (شوخی بامزه برای سرکار گذاشتن دوستان)

در پیرو پست قبلی در این پست می خوام که آموزش ابتدایی ساخت ویروس با جاوا رو ادامه بدم . البته این نکته رو هم اضافه کنم که این پست ، تمرینی برای شروع کاره و حالا حالاها برای این که یه ویروس نویس حرفه ای بشین خیلی کار دارین 🙂 .

 

آموزش ابتدایی ساخت ویروس با جاوا

مدت آموزش : ۵ دقیقه

سطح : ابتدایی

پیش نیاز : ندارد

 

خوب کار این ویروس نمایش مداوم یک پیغام خطا روی سیستمه . کاربر وقتی میخواد پنجره خطا رو ببنده دوباره پنجره ظاهر میشه . اینکار تا بینهایت طول میکشه و کاربر کاری جز ریستارت کردن سیستم نداره .

آموزش ابتدایی ساخت ویروس با جاوا

برای نمایش پیغام خطا در این مثال ما از کلاس JOptionPane استفاده می کنیم . JOptionPane کلاسی از java است که از آن برای نشان دادن یک پیغام فوری، اطلاعات و یا یک هشدار به کاربران استفاده می شود . برای نمایش یک عبارت در یک پنجره از تابع showMessageDialog استفاده می کنیم:

   JOptionPane.showMessageDialog(null, “Enter Your Text Here”, “Enter You Title Here”, 0);

پارامتر اول null می باشد و نشاندهنده ی قرار گرفتن پنجره در مرکز صفحه نمایش می باشد و پارامتر دوم نیز عبارت یا string دلخواهی برای نمایش متن پیغام و پارامتر سوم عنوان پنجره و پارامتر بعدی برای تغییر شکل سمت چپ صفحه است (این پارامتر اعدای بین ۰ تا ۳ رو قبول میکنه) .

ولی قبل از استفاده از این کلاس باید آن را به پروژه خودمون import کرده باشیم. پس کد زیر را در ابتدای پروژه خودتون قرار بدین:

import javax.swing.JOptionPane;

خوب این کار فقط یک بار اتفاق می افته ولی ما میخواهیم که این کار برای همیشه تکرار بشه ، پس کدهامون رو در یک حلقه بینهایت قرار میدهیم . (شرط حلقه رو اگر true قرار بدیم ما یک حلقه ی بینهایت خواهیم داشت ) پس کد نهایی ما به شکل زیر خواهد بود:

 

 

 

 

قالب وردپرس